Kvída najdete u Albi

Albi - dárkové prodejny a značkový e-shop

Dvacet prodejen Albi po celé České republice a značkový e-shop s doručením do dvou dnů

V našich prodejnách vám hry s Kvídem rádi rozbalíme a předvedeme, v prodejnách i na e-shopu nabízíme skvělý servis a všechny výhody spojené s tím, že nakupujete přímo u výrobce.

Brno – Campus Square

Netroufalky 14 – 16
Brno
625 00
campussquare@albi.cz
Tel.: 733 157 649

České Budějovice – IGY

Pražská tř. 1247/24
České Budějovice
370 04
igy@albi.cz
Tel.: 734 683 413

České Budějovice  – Mercury

Nádražní 1759
České Budějovice
370 01
mercury@albi.cz
Tel.: 731 633 956

Hradec Králové – OC Futurum

Brněnská 1825/23a
Hradec Králové
500 09
futurum@albi.cz
Tel.: 737 263 981

Jihlava – City Park

Hradební 1
Jihlava
586 01
citypark@albi.cz
Tel.: 604 256 354

Liberec – Forum

Soukenné náměstí 2a/669
Liberec
460 80
forum.liberec@albi.cz
Tel.: 734 683 412

Most – OC Central

Radniční 3400
Most
434 01
central@albi.cz
Tel.: 739 328 635

Olomouc – Šantovka

Polská 1
Olomouc
779 00
santovka@albi.cz
Tel.: 731 422 192

Ostrava – Avion Shopping Park

Rudná 3114/114
Ostrava – Zábřeh
700 30
avion@albi.cz
Tel.: 604 228 806

Ostrava – Forum Nová Karolina

Jantarová 3344/4
Ostrava 2
702 00
karolina@albi.cz
Tel.: 731 534 859

Pardubice – Atrium Palác

Masarykovo náměstí 2799
Pardubice
530 02
palac@albi.cz
Tel.: 731 632 421

Plzeň – NC Plaza

Radčická 2
Plzeň
301 00
plaza.plzen@albi.cz
Tel.: 739 385 330

Praha – Atrium Flora

Vinohradská 2828/151
Praha 3
130 00
flora@albi.cz
Tel.: 734 395 549

Praha – OC Chodov

Roztylská 2321/19
Praha 4
148 00
chodov@albi.cz
Tel.: 730 804 409

Praha – OC Palladium

Náměstí republiky 1079/1a
Praha 1 – Nové město
110 00
palladium@albi.cz
Tel.: 739 320 514

Praha – Palladium – Svět her

Náměstí republiky 1079/1a
Praha 1 – Nové město
110 00
svether@albi.cz
Tel.: 730 843 811

Praha – NC Fénix

Freyova 945/35
Praha 9 – Vysočany
190 00
fenix@albi.cz
Tel.: 739 320 513

Teplice – Galerie Teplice

Náměstí Svobody 2937
Teplice
415 01
galerie@albi.cz
Tel.: 734 395 548

Ústí nad Labem – Forum

Bílinská 3490/6
Ústí nad Labem
400 01
forum.usti@albi.cz
Tel.: 739 328 634

Zlín – Zlaté Jablko

Náměstí Míru 174
Zlín
760 01
zlatejablko@albi.cz
Tel.: 736 511 932

Albi Česká republika a.s.

Palác Karlín
Thámova 289/13
186 00 Praha 8

Zákaznická linka
+420 730 800 720
mail: info@albi.cz

Obchodní údaje společnosti

IČO: 497 08 368, DIČ: CZ49708368
č.ú. (ČS): 1049252 / 0800
Zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl B, vložka 7943

Napište nám




Shopping Cart