Často kladené dotazy

Co nejčastěji chcete o Kvídovi vědět

Nejčastější dotazy a odpovědi týkající se chytrých her s chobotničkou Kvído.  Pokud nenajdete odpověď na Vaši otázku, nebojte se nám napsat e-mail nebo nám zavolat na zákaznickou linku Albi.

Jak přesné je věkové určení her Kvído?

U všech her uvádíme doporučené věkové určení, které ovšem není závazné – vždy záleží na individuálním vývoji dítěte, zda-li mu hra bude v doporučeném věku vyhovovat.  Jedná se tedy spíše o orientační údaj. U jednotlivých her zároveň uvádíme co nejvíce informací o herních principech, aby rodiče sami posoudili, zda-li je už na danou hru ten pravý čas.

Vydrží hry Kvído náročnější zacházení předškoláků?

Všechny produkty Kvído jsou navrhovány s ohledem na jejich použití. Chytrá pexesa jsou z pevného a silného kartonu, nikoliv pouze papírová, Pohádková divadla z dřevěných komponent, Chytré vějíře i povídačky jsou z kvalitního papíru, aby vydržely opakované používání.

Co když zjistím, že hra našemu dítěti nevyhovuje?

Při nákupu v dárkových prodejnách Albi nebo na našem značkovém e-shopu máte vždy 30 dnů na rozmyšlenou. Hru vyzkoušejte a pokud vám nebude vyhovovat, přijďte ji vyměnit za jinou nebo ji jednoduše vraťte.

Přijďte si hry s Kvídem prohlédnout do Albi prodejny

Albi má celkem devatenáct prodejen po celé České republice. Rádi Vám chytré hry s chobotničkou Kvído předvedeme.

Shopping Cart