Videoprůvodce hrami s chobotničkou Kvído

Videa, která vás provedou zábavným světem zvídavé chobotničky Kvído. Co najdete v jednotlivých hrách, jak je hrát, komu jsou určeny? Stačí chvilka vašeho času a budete vědět vše…

Kvído – základní informaceChytré hry pro malé objevitele

Kvído je to nový vzdělávací koncept od Albi pro děti ve věku 3-8 let. Doprovází ho chytrá a vynalézavá chobotnice s názvem Kvído, která v sobě ukrývá kvízy, vědění, inspiraci, dovednosti a objevování.

Kvído – Novinky 2018Chytré hry pro malé objevitele

Chytrých her od chobotničky Kvído je čím dál tím víc. Naučte děti poznávat hodnotu peněz díky hře Obchod nebo je zbavte strachu z pravopisu se zábavnou hrou Íčka. Novinky z edice Kvído pro rok 2018.

Kvído – Obchod
Chytré hry pro malé objevitele

Obchod – Hra o nakupování je unikátní dětská hra od Kvída. Naučí děti od 4 let, jak hospodařit s penězi. Děti se cestou do obchodu musí umět správně rozhodovat, s trochou štěstí získají část peněz na svůj nákup a zbytek si mohou vydělat vylosovanou domácí prací.

Kvído – Kuličková dráha
Chytré hry pro malé objevitele

Kuličková dráha od Kvída a zábavné aktivity k tomu. Děti si mohou stavět dřevěnou dráhu z jednotlivých dílků a zároveň plnit pohybové, vědomostní a záludné úkoly.

Kvído – Íčka
Chytré hry pro malé objevitele

Vyjmenovaná slova hravě! Íčka procvičí pravopis jako žádná jiná hra, takže i/y už nebude dělat potíž žádnému školákovi.

Kvído – Ulov 10
Chytré hry pro malé objevitele

Procvičte si spolu s dětmi matematiku. V dětské hře Ulov 10! od Kvída bude vaším úkolem ulovit co nejvíce žetonů s čísly, které dají dohromady 10. Jednodušší verze hry nabízí pouze sčítání. Starší děti si mohou do hry zahrnout i odčítání, násobení a dělení.

Kvído – Smajlíci na šňůrce
Chytré hry pro malé objevitele

Dětská hra Smajlíci na šňůrce od Kvída rozvíjí emoční vyjadřování, poznávání barev a tvarů, ale i jemnou motoriku a to dětí již od 3 let. Jejich úkolem bude navlékat dřevěné smajlíky na šňůrku podle zadání a podle jednotlivých nálad smajlíka vyprávět příběh.

Kvído – Závod barevAž pro 5 hráčů

Závod barev – to je další hra od chobotnice Kvído, která rozvíjí dětskou paměť, koncentraci a jemnou motoriku. Jak se Závod barev hraje? Děti si vyberou obrázkovou kartičku a snaží se zapamatovat, jak je vybarvená. Poté kartu otočí na černobílý obrázek a zkusí kartu identicky vybarvit. Za správné barvy na správném místě získávají body.

Kvído – Chytré vějířePro 1 hráče

Kvído chytré vějíře – zábavnou formou všestranně rozvíjí vaše děti. Netradiční obrázkové kartičky ve tvaru vějíře skrývají 100 unikátních otázek a odpovědí, při kterých si zvídaví kluci a holky procvičí mozkové závity.

Kvído – Chytrá pexesaPro 2–4 hráčů

Chytrá pexesa jsou netradiční rychlé hry v 6 různých variantách. Mladší děti si procvičí logiku a paměť a starší děti si rozšíří anglickou slovní zásobu.

Kvído – Moje první kvízyPro 2–6 hráčů

Úkolem dětí je odpovídat na kvízové otázky lehčí i těžší variantě pro různé věkové kategorie dětí a u některých jsou také možnosti odpovědí. Za správnou odpověď získají jeden dílek originálního puzzle. A vyhrává ten, kdo jako první poskládá celý obrázek.

Kvído – Sešit plný aktivitPro 1 hráče

Zábavnou formou nastartuje vaše děti k plnění zajímavých úkolů. V Sešitech plných aktivit děti rozvíjejí pozornost, grafomotoriku, poznávání světa kolem nás, paměť, sociální chování i logické a matematické uvažování .

Kvído – Pohádkové divadloPro 1–4 hráče

Kvído Pohádkové divadlo je určeno pro 1 až 4 hráče od 3 let věku. Příběh vaší divadelní hry bude pokaždé jiný – záleží na Vaší fantazii a troše štěstí při hodu kostkou. Můžete si vybrat ze tří témat, která Vás budou bavit – Piráti, Život na farmě nebo Rytíři a princezny.

Kvído – Hádanky na cestyPro 1 hráče

Hravé kartičky s nejrůznějšími druhy zábavných úkolů. Na 40 kreslených kartičkách děti dokreslují obrázky, hledají správná řešení nebo třeba pomáhají detektivům rozluštit záhady. Hádanky a úkoly doplňují pomocí mazacího fixu a opakovaně se k nim mohou vracet.

Kvído – Povídačky na cestyPro 2–4 hráče

Povídačky na cesty rozpovídají vaši rodinu, abyste si byli blíž. Obrázkové kartičky otevírají 250 zajímavých otázek k vzájemnému povídání a poznávání mezi dospělými a dětmi, 40 obrázků a zábavné i naučné úkoly.

Přihlašte se k odběru novinek,
aby vám neuteklo to nej
z her od Kvída.

Váš e-mail nezneužijeme – více info
o ochraně osobních údajů.


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Shopping Cart