Soutěže a akce

Soutěž s chobotnicí Kvído na Instagramu

Chcete vyhrát pět her pro svého malého objevitele? Tak si pojďte zasoutěžit se zvídavou chobotnicí Kvídem na Albi Instagramu.  Soutěž je jednoduchá a máte na to skoro celý týden – od 8. do 14. října.

Jak bude soutěž probíhat? Odpovězte na otázku: „Jaká hra z řady Kvído, která je na fotce, se vám nejvíce líbí a komu byste s ní udělali největší radost?“ pod soutěžní příspěvek, který bude umístěn na Instagramu ALBI (https://www.instagram.com/albi_cz).

Výherce bude vybrán porotou na straně pořadatele soutěže, porota se skládá ze 3 členů. Výběr bude proveden na základě náhodného výběru z řad soutěžních komentářů. Výherce bude pořadatelem zveřejněn v komentáři pod soutěžním příspěvkem do 7 dní od ukončení soutěže a zároveň bude kontaktován soukromou zprávou.

Hry chobotnice Kvído vznikly ve spolupráci s dětskými logopedy, psychology a speciálními pedagogy. Děti se při nich pobaví a zároveň rozvíjí motoriku, komunikační schopnosti nebo kreativitu a fantazii.Pomozte dětem pochopit třeba hodnotu peněz. Nová desková hra od Kvída Obchod je zavede do světa nákupů, přípravy jídel a hospodaření s rodinným rozpočtem. Malí školáci při ní navíc hravou formou procvičí tolik obávanou matematiku. Pokud jim ale hlavu zamotávají spíše vyjmenovaná slova, můžete si vybrat novou zábavnou a vzdělávací hru Íčka.

Celá pravidla soutěže najdete v dokumentu zde. 

 

Shopping Cart